Vodniki

Zbrala in uredila: Tadeja Možina

Uvedbo publikacije (kasneje poimenovane Vodnik) v osnovni šoli je predpisal pravilnik o publikaciji že leta 1996.

V njem šola predstavi značilnosti programa, organizacijo dela šole ter pravice in dolžnosti učencev.

Prvo publikacijo je bila šola dolžna pripraviti v začetku šolskega leta 1997/1998 in jo razdeliti vsem učencem. Od takrat šola v vsakem šolskem letu najkasneje do konca septembra izda (v tiskani ali spletni obliki) prenovljeno publikacijo za tekoče šolsko leto oziroma dodatek k publikaciji z informacijami in spremembami v zvezi s tekočim šolskim letom.

Publikacije so učenci v fizični obliki dobivali vse do šolskega leta 2019/2020. Zadnja štiri leta je bil Vodnik v digitalni obliki objavljen na šolski spletni strani.

Vabimo vas, da si ogledate platnice publikacij, ki jih je OŠ Dragotina Ketteja izdala vse od uvedbe pravilnika do danes. Manjka samo izvod iz leta 1999/2000.

Šolsko leto 1997/1998